formy płatności

Przy odbiorze (za pobraniem): zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia lub w kasie Punktu Odbioru Osobistego.

Płatności online: szybkie przelewy online lub szybka płatność kartami płatniczymi. Bardzo wygodna i łatwa metoda płatności przekierowująca klienta bezpośrednio na stronę jego banku poprzez wybranie opcji "płatności online". Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. oraz Przelewy 24. Dostępne formy płatności online przedstawia poniższy baner:

Przelewem: forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu www.roweryembassy.pl, zamówienie jest przekazywane do realizacji. Nr konta bankowego do przelewu to ING 83 1050 1025 1000 0090 8071 4802.

PayPal: godny zaufania lider w zakresie płatności internetowych, umożliwia kupującym i sprzedawcom wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy przez Internet. Serwis PayPal ma ponad 150 mln użytkowników w 190 krajach i regionach.

Płatność ratalna: U nas możesz dokonać zakupu na raty 0% poprzez Bank Alior. Szczegóły znajdziesz tutaj: płatności ratalne oraz na stronie https://raty.aliorbank.pl/raty-online/pomoc.html


Kanał płatności Raty Alior pojawia się w Panelu Transakcyjnym przy transakcjach powyżej 300 PLN i jest jednym z kanałów automatycznie dostępnych w panelu transakcyjnym.

W celu skorzystania z oferty płatności ratalnych Alior Banku należy wybrać opcję płatności "Raty 0% Alior Bank" dostępną w formularzu metod płatności:

Wówczas następuje przekierowanie do wniosku o pożyczkę ratalną.

Po wypełnieniu wniosku klient otrzymuje wiadomość SMS z informacją o rezultacie wstępnej weryfikacji oraz w przypadku odpowiedzi pozytywnej - wiadomość email z opisem kolejnych kroków.
Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 zł, a maksymalna 20 000 zł. Okres spłaty rat może wynosić od 3 miesięcy do 3 lat.

Gdybyś miał/a jakieś pytania lub wątpliwości śmiało zadzwoń 530-769-379 lub napisz store@embassybikes.com a chętnie pomożemy.

Zaloguj się

Pole wymagane
Pole wymagane

ZAREJESTRUJ SIĘ

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane

ZRESETUJ HASŁO

Aby zresetować hasło, wpisz swój adres e-mail

Pole wymagane