Trenażer na wynajem

Trenażery

Chcesz wynająć sprzęt na inny okres? Skontaktuj się z nami!

73,17 zł
Wysyłka do 7 dni roboczych
Okres wynajmu
Ilość
Wysyłka do 7 dni roboczych

Specyfikacja

Kliknij, aby zobaczyć specyfikację produktu

Marka
Elite
Rozmiar kół (cale)
26"
Rozmiar kół (cale)
24"
Rozmiar kół (cale)
28"
Dla kogo
Dla niej
Dla kogo
Unisex
Dla kogo
Dla niego

Opis

Trenażer ELITE Novo Force to urządzenie, które sprawi, że treningi w domowym zaciszu będą naprawdę przyjemne. Wyróżnia się solidną, stabilną konstrukcją oraz szerokimi możliwościami dostosowania poziomu oporu, co sprawia, że z łatwością znajdziesz opcję odpowiednią do Twoich preferencji.  

Szeroka, bo aż 8 stopniowa regulacja oporu magnetycznego, pozwala na idealne skalibrowanie urządzenia i dostosowanie go do programu treningowego. Trenażer sterowany jest w wygodny sposób za pomocą manetki. 

Producent tworząc ten model wykorzystał rolki wykonane z elastożelu, co zapewni cichą pracę. Cechę tę docenią szczególnie Ci rowerzyści, którzy trenują w mieszkaniu. Bez problemu podczas jazdy posłuchasz radia czy obejrzysz telewizję. Należy podkreślić, że to nie jedyny plus takiego rozwiązania. Technologia gwarantuje jednocześnie mniejsze zużywanie się opony.

Jest odpowiedni dla modeli o kołach od 24 do 29 cali. Posiada bardzo nieskompilowany system montażowy. Wystarczy wpiąć rower. Jednocześnie urządzenie można w prosty sposób złożyć, co znacząco ułatwia nie tylko przechowywanie, ale także transport trenażera. 

Jeśli zamówisz sprzęt z wysyłką, po skończonym okresie wynajmu, my zamówimy kuriera po odbiór.